| Hannelore a întrebat:

"Daţi-mi niste statusuri în spaniolă! + traduse în limba română!

funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici una interesanta:
Una sonrisa no cuesta nada!
Traducerea o poti face pe Google la sectiunea cu Traducere!
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

| TomiiiTza a răspuns:

Http://www.zut.ro/statusuri-in-spaniola/
+ traducerea ti-o faci singura aici :
http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#es/ro/
Funda? :)

| Romiina_Dellia_1999 a răspuns:

1 Sp: Porche quieres despedirte de mi? straight face Que tengo? Gorda no soy, hermosa soy. Si Se no puedo ser Ella pero no te da suficiente ser YO?
Ro: De ce vrei sa-ti iei ramas bun de la mine? Ce am? Grasa nu sunt, frumoasa is. Da stiu ca nu pot fi ea, dar nu iti este suficient sa fiu eu? straight face
2 Sp: Una luz ma cantaba en una noche. Estrellas para ti son muchas. Pero u eres Solo Unawinking
Ro: O lumina imi canta intr-o seara. Stele pentru tine sunt multe. Dar u esti numai unawinking
3 Sp: Si no quieres que me valla entonces ni tu no preguntas porche te Ama!
Ro: Daca nu vrei sa plec atunci nu intreba nici u de ce te iubesc.
4 Sp: Amor Amor, qué hacer con usted?
Ro: Iubire iubire, oare ce sa fac cu tine?
5 Sp: Su mejor amigo se ve en el espejo.
Ro: Cel mai bun prieten al tău îl vezi in oglindă.
5 Sp: Te amo todos los días para pensar!
Ro: Te iubesc zi de zi la tine mă gândesc!
6 Sp: También me gustaría que siempre te amo!
Ro: Aş vrea şi eu, să iubesc mereu!
7 Sp: Volando sobre las prostitutas y sus puntos de vista tienen defectos y luego morir un poco!
Ro: Zbor peste prostituate si opunile lor dar am defecte dupa care uni mor