| enTine a întrebat:

Dati-mi nume de baieti si de fata cu T, si sa fie englez, american big grin ceva de genul

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timothy, Tim, Tara, atat.

| LittleLady a răspuns:

Tiffany,Tom,Tim,Terry,Tomy...

| ElleElenaElle a răspuns:

Tom,Tommy,Tony,Teddy,Tod,Todyy,Tabby,Tarquin,Taylor,Terry,Tomas,Tito,Titus,Teodor,Teo,Tim,Timmy,Tarek,Tob,Tobby,Tylee,Tyler,Tad,Taddy,Tayson,Teofil,Teofilo,Terente,Terencio,Trent,Trevis,etc.Sunt si din alte tari nu numai din Anglia.

| MarryBlake a răspuns:

Tom,Teddy,Terry,Taira,Tiffany,Toby,Tayler,Ted,Trip,Torry...Sau pur si simplu Twinking

| viergedefer a răspuns:

Tulica