| OnlyMilkandHoney a întrebat:

Dati-mi porecle faine, dragute si smechere care sa aiba sau sa nu aiba legatura cu numele Andreea, Catalina si Alin.

Răspuns Câştigător
| alexandraxxxx a răspuns:

Andreea=andutza,andre,andrusklaughinglaughing,catalina=cata,caty,catitzalaughinglaughing,alin=aly,allan,alin bubulinlaughinglaughing-sper sa-ti plac- love struck

1 răspuns:
| AnnaElena a răspuns:

Heidy,Ank(de la Anca),bitzi,bro,ciuci,didi,doru,ely,fane,fibi,lyly,mortu,nicky,noco,porcu,rica,roby,scheletu,tzutzu,dady, bubu, pufuor

fundita sau vot? (sau ambele?)
:d :d :d