| Petronela a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de id care sa contina numele:petronik.Multumesc

Răspuns Câştigător
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Petronik.frumusik
petronik-draguta
petronika_papusik
petronik.patronela
funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
petro.nik, petro_ea_nik, petronik. ea.
Pa, pa.

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Petronik.frumusik
petronik.ingerash.micuts
petronik_printesik

| Afdsa a răspuns:

Buna.Aceasta intrebare a mai fost pusa pe acest site, dar haide sa iti raspund, daca tot m-am apucat.Deci,cand iti faci un ID trebuie sa fie descifrabil, ma refer sa nu iti faci un ID gen: "p3Tr0|\|! c@_p@Pu$h1k ", pentru ca, daca va fi cazul sa il dai unui profesor, sau o alta persoana importanta, te vei face de ras, si va fi foarte penibil pentru tine. Fa-ti un ID simplu, nu ma refer sa fie chiar "prenume_numele de familie", dar nici exagerat. Sper ca te-am ajutat, si mult succes happy!

| FuegoJr a răspuns:

Eu sunt anonim, nu eram logat. Funda? Plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petronik_sexygirl, petronik4you, petronik_the_baby, petronik_yo_2003.Si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff laughing femeile laughing