| AlinaHoran a întrebat:

Dati-mi si mie idei de farse la telefon pentru prieteni :X
please... cele mai ingenioase vor primi fundita >:!@!

3 răspunsuri:
| andre2726 a răspuns:

Suna la niste nr aiurea si daca e fata zi ceva e genu ceau eu sunt
x si spune-i fraze de genu nu mai recunosti sau daca e baiat zi ceva de genu buna deci intalnirea ramane la ora x si in locu x nu sau cea mai tare faza tati cand vi acs ca mami nu sta cu mine s-a dus la voi in camera cu nenea de repara curentu sa discute si au zis sa ma duc sa ma joc

| ciprianos a răspuns:

Ce-a mai tare faza pe care o feaceam noi ...sunam simultan la 2 numere cu numar ascuns puneam pe speaker cele 2 telefoane si le apropiam si-i lasam sa se certe gen: cine esti?! cum cine sunt, pai tu m-ai sunat cine esti ...ba nu tu m-ai sunat! laughing)