| Dreamy a întrebat:

Dati-mi si mie idei de nume dragute pentru bluetooth. Cele mai dragute nume primesc

Răspuns Câştigător
| ciufiXXXXXX a răspuns:

INgErAsHH MiK
ZuZu
PiSyLU'ca

Si da-mi numele tau ca iti dau mai multetongue

4 răspunsuri:
| Larisa7883 a răspuns:

S.t.i.c.ca.y sau tic. tac

| Gya_8215 a răspuns:

"You find the love"
''if you find me i will kiss you"

Depinde acum si de numele tau! poti adauga... zzy tsy mai multe.Nu stiu fii inventiva.Gasesti u ceva.

Fundablushing?

| Stixie a răspuns:

Salvati limba romana!
Ce`s frate chestiile astea cu "tz" si alte semne?
Ce ar fi sa iti pui numele tau? Eu cred ca ar fi mai binewinking

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai... poate fii numele tau modificat( punand "tz" sau alte chestii)

poti punde diferite semne cum ar fi: %$#@!^&*~ etc

sau pur si simplu nume ciudate: 'Fabrica de ciocolata'',, Hai ca m-ai gasit, fraiere '' etc.

de exemplu eu am NO N@m3 ( ma rog cu tot felul de semne langa ( care sunt doar in tel)).

Sper ca ti-am fost de ajutor.

fundita?