| CuppiDoon a întrebat:

Dati-mi si mie indei de id-uri

ma numesc Flavius

Răspuns Câştigător
| ҡđų' a răspuns:

Flavius95 (sau anul in care te'ai nascut)
flavio.(echipa cu care ti)
f.is_online
justme. flavius
flavius. 4u
colectionez.zambete
so.happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Flavius poate vrei idei(nu indei). Flavius este un prenume ce vine de la romani(Roma antica). Incearca ceva in latina, de exemplu Flaviusprimus, ori secundus, tertius - se poate sa le pui si in fata. Apoi poti incerca o anagrama a prenumelui, de ex. Favilus etc. Ori un nume de scriitor, artist, sportiv sau alti oameni celebri pe care ii simpatizezi.

| AddaXD a răspuns:

Poti incerca ceva de genu:
dj_flavius
f. emo - daca esti emo
stii... ceva de genu

| savingyou a răspuns:

Nasty2302

| savingyou a răspuns:

Asa ma numesc eu! inceara spre exemplu flavius iar apoi data si luna in care te-ai nacut! cum tiam mai dau un exemplu:nasty2302.succes!=D