| Kanpeki a întrebat:

Dati-mi si mie niste anime-uri mai interesante ( in afara de Naruto; Bleach; Full Metal Alchemist si Shaman King ca pe astea le-am vazut ) Dau fundita la cele mai multe big grin

Răspuns Câştigător
| Florinel a răspuns:

Seriile dragon ball(dragon ball, dragon ball z, dragon ball gt), sonic x si yu gi oh.Eu am vz seriile dragon ball dar de la seria dragon ball z incepe cu actiune belea ca seria dragon ball este cand Goku este mic.

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ai vazut Pokemon?

Uite-te aici daca vrei sa vezi niste animeuri super:>

http://desene-animate.gmcteam.ro/......te-romana/

| No a răspuns:

Nodame Cantabile, Sailor Moon, Full Metal Panic + Fumoffu, Kyoro-chan, Yu Yu Hakusho, Suburbii, Kilary, Detectiv Conan, D, Gray-man, Mew Mew Power, Honey and Clover, Paradise Kiss, Lovely Complex, Chrono Crusade, Pokemon, Sonic X, Kamichu-Zeita Scolarita, Slayers, Kaleido Star, Trigun. happy

| apalipis a răspuns:

Elfen Lied;
Nana;
Zero no Tsukaima. Ți le recomand.
Poți vedea mai multe pe :
http://www.animefreak.tv/

| MissLaura a răspuns:

Toate cele de mai sus!

| Madalovenar a răspuns:

Incearca astea:
-memories of love;
-full metal alchimist;
-yu-gi-oh;
-pokemon;
-sonic x;
-Slayers-micuta vrajitoare
-kaleido star;
yu yu hakusho si mai sunt multe altele dar eu pe astea le-am vazut.

| Micutza_2327 a răspuns:

Elfen Lied, Pokemon, Full Metal Panic, Chobits, Jigoku Shoujo, Code Geass, Flandre Scarlet, The Melancholy Of Haruhi Suzumiya, Shakugan No Shana. Sper ca am fost de folos. BYE!

| infamy a răspuns:

Pai ai vazut amandoua fma? si original si brotherhood, ca amandoua merita vizionate