| Inovssakura a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de farse de 1 aprilie... cea mai tare farsa funditalove strucklove struck

3 răspunsuri:
| SoNevable a răspuns:

Ia-ti un pachet de gume5(five) si preseaza pe ele putin ardei de usturat si apoi dai colegilor din gumewinking
cam atat pentru deocamdata mai iti zicbig grin

| SoNevable a răspuns:

Le spui colegilor sasi bage lucrurile in ghiozdan si sa se duca la toaleta...cand profesorul o sa intre in clasa nu o sa vada nimic si il mai lasati 1 min in clasa apoi veniti si SURPRIZA! pacaleala de 1 apriliebig grin

| XxY_5456 a răspuns:

Idei nu am.cel putin nu acum. dar iti pot sugera un nume: Daniel Buzdugan! happy