| Irmmma a întrebat:

Dati'mi si mie o idee pentru unn nume de trupa.(fete si baieti)Raspunsul cel mai bun si rapid. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Bombo G'n'B [Ge`en`Be = Girls and Boys ]
Rockes Music
Crazy Yeah
Trupa XOXO
Hugs and Kisses
Sibrosis
True Blue [sau ce culoare vreti]
Funky Strunky GB
Junelove [luna voastra preferata din an in engleza si love]
ToppyMochy
FunnyStrong
Scream Excension Rock [sau Pop, Classic]
Crazy Babies [ Kids ]
Bixnteen
Loxrock

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

"Boys to Girls" sau invers, "Crazy Yungs"...

| YOLO3e333 a răspuns:

Rockefeller.

| Marcelino a răspuns:

Ar trebui sa gasesti ceva simbolic care va caracterizeaza pe voi, membrii trupei sau legat de unele intamplari ale trupei.

| Georgiiiii a răspuns:

Trupa rOcK
sau Musikantzyy:X

| AdrianBica a răspuns:

Spun si eu cateva, sper sa de folos: Sun Of Sky, Brotherhood Blue Blood, Of New kids, CenterSun, Life of Live, LoVermin tongue

| geo_1909 a răspuns:

Teposi urlatori da bine la imagine

| iverson a răspuns:

Nu numele ii da renume trupei, ci activitatea pe care o practica membrii trupei,
adunati-va toti si va ganditi la ceva trasnit poate fi initiala numerelor voastre, orice va vine prin minte, numai sa fie original.
bafta si spor la lucru