| anss23 a întrebat:

Dati-mi statusuri in engleza sau romana de orice fel.

Răspuns Câştigător
| ReadyToHelp a răspuns:

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti

3 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Un mut i-a spus surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind.
A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS!
Am mers duminica la biserica.si iata ca o vad pa cucoana de langa mine cu tigara in gura.Mai sa scap berea din mana!

| vlad24tm a răspuns:

Pai
uite aicibig grin:
Nu beau, nu injur, nu fumez... bagamias iar mi-am scapat tigara in bere...laughing