| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Dati-mi traducerea corecta in engleza la "Dar dragostea noastra e ca vantul.Nu o pot vedea... dar o pot simti!" din filmul " A Walk Remember " :X
Funda >:

Răspuns Câştigător
| RkoRandyO4ever a răspuns:

But our love is like the wind. I can't see it, but i can feel it.

3 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

But our love is like the wind.i dont can see.but i can feel it,

| ioionutbest a răspuns:

Buna.A Walk to Remember este cel mai frumos film vizionat de majoritatea adolescentilor. Love is like the wind: I can`t see it...but I can feel it.Un citat foarte frumos spus de Nicholas Sparks.

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

@piccola

I dont can see it too
ROFLMARIO