| CatutzaDragutza2002 a întrebat:

Dati-mi va rog niste chesti interesnante de facut pentru cand de plictisesti(fara jocuri pe calculator si cicit).

2 răspunsuri:
| AndreeaE a răspuns:

Uita-te la un film, iesi cu prieteni in parc, la un joc interesant in naturahappy. Acum ca este iarna bulgareala, ski etc. Sunt o multime de lucruri eu ma regasesc in citit si filme/seriale ....Joacate carti, remi, matele incurcate.happy Eu asta fac mereu desi am o varsta la care ar trebui sa merg la un clublaughing dar nu imi place

| Diana769 a răspuns:

Pai.fa-ti o pagina de facebook si posteaza chestii, sau creeaza un blog unde sa-i pui gandurile. Gaseste-ti un nou hobby, ca si cantatul la chitara, sau pictatul. Creeaza-ti un cont pe twitter sau bebo. Fa-ti un jurnal sau un caiet unde sa-ti pui notite sau, ganduri simple. sunt multe de facut, vointa sa ai!