| Andreeauta a întrebat:

Dati-mi va rog niste poze pentru un machiaj pentru banchet de clasa a 8 a.
Funda pentru cele mai multe idei.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Fa-ti ce machiaj consideri tu de cuviinta.

| Violleta2022 a răspuns:

La banchetul de lasa a VIII-a nu se face machiaz, pentru ca esti inca copilas, iar machiazul nu-i indicat copiilor.
Du-te ca un copil normal, imbarcata frumos si cu parul aranjat dragut, ca sa nu-ti dejamagesti profesorii, acum, in prag de examen final.
Nu incerca sa te arati mai matura decat esti, ca nu te ajuta cu nimic, nici fizic si nici moral, dimpotriva, strica impresia celorlati despre tine.