| pamparam20 a întrebat:

Dati-mi va rog o lista de filme faine ceva care leati vazut si v-au schimbat gandirea intr-un fel sa altul daca as putea spune asa ...sa fie ceva de actiune da poate sa fie si de plans da sa nu aibe prea mult sf pls happy da sa fie si educative intr-un fel dau funda pentru cele mai faine filme multumesc mult kiss

3 răspunsuri:
| Fluture14 a răspuns:

The Source Code este un film foarte bun de actiune. poti invata ceva din el, cel putin mie asa mi s-a parut.; altul tot asa de actiune care mi-a placut foarte tare a fost Taken.
si filme lacrimogene sunt destule A walk to remember, Remember me, If only, The lake house, Water for elephants.

din orice film ai ceva de invatat. chiar si din desenele animate big grin

| sirina_7189 a răspuns:

Hachiko,Titanic,Twilight,Leon,The Notebook, 2012

| InspirVid a răspuns:

Duda filme care sa schimbe gandirea sunt cateva bune. "the pursuit of happyness, Green street hooligans, Knowing. the secrets(documentar)". Da' iti recomand sa citesti "secretele varstelor de aur" o carte care schimba mentalitati indiferent de varsta. Carte scrisa de Pavel Corut. Recomand daca ai posibilitatea sa citesti toata seria numita "succesul". Pace si sper ca te inspira ceva!