| Skadred a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de id`uri happy

50 răspunsuri:
| myrazvy a răspuns:

Pai cauta-ti prieteni, nu ai de unde sa iei idei, ex: vreau si eu sa-mi fac prieteni, pui in trbarea asta pe TPU, cine vra iti trimete

| Dianna_8523 a răspuns:

Broken_hearted_girl (cu puncte intre, fara spatiu happy, cum vrei tu )
,, numeletau"4ever
no.regrets

Este foarte simplu happy trebuie sa iti faci un id care sa te reprezinte, poate fi si numele tau happy sau orice. Insa sa nu fie prea lungi si greu de retinut. Sa nu fie deranjante. ceva simplu

| AdaIoana18 a răspuns:

Numele tau_ culoarea parului si anul 2010. Ex: adriutza_brunetzica2010 asa iti poti face si tu id.Doar pui numele tau si culoare parului.Succes!

| georggyy a răspuns:

Skadred. 003

| Corinne a răspuns:

Unidcaoricarealtu smug ce zici?batting eyelashescu punct sau _ intre cuvinte.Sau inventezi si tu unu nu cum vezi la majoritatea cu sweet, dulce, buna, rea, sex, sexy, manele, steaua, rapid, dinamo, inger, angel, printz, printzesa, barosan, shukar, jmenar, bengos, ciumeg, versace, boss, hugo, armani etc
Sau alte cateva misto laughing jose_armando_berila_mondialul, pebbles_pink, i_am_angel_barbie, madalina_balerina_talent, mihai_john_cena, ochi_verzi_portocalii, larisa_fitzoasa, fetita_cu_tupeu etc

Na.fiehee heeti-am dat exemple de id-uri si de fete si de baieti.acum tu iti alegi happykiss

| Zambet a răspuns:

Love_and_hate

happy.angel

mister_cry

eu. 4everhappy

numele tau. loveyou

| deejayra a răspuns:

Nume_prenume... e asa de greu?

| DeniiMeow a răspuns:

Buna!:* doooua_poncte_ics; ma_plictisesti; nimeni_altu/ahee hee...batting eyelashes

| DeniiMeow a răspuns:

Mi-au mai vnt ideilaughing...crazy_people eu_GEN my_heart_is_just_for_youhee hee duta_tare_baaa euu.baahappy because_love_you imi.place.laptele.co.ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu si eu niste idei de id ' uri

| marywsbossxxx a răspuns:

" skadreddy_no. 1 "
vipera.anului_4321; gica_cash; always_classic_nume; the_old_brown_doggy; the_nipple_i; napalm_plus; nos_exhaust; always_the_same; indeed_im_good; destroyer. 22222; me_anonimus; im.like.a.flower; sexy_20002; iubitadetoti_nume; like. a. tank; inima_franta; nume_rebela; i_plus_freedom; 2. talk; si multe altele, m-am plictisit de scriss, sper sa iti faci o idee din fiecare si sa iti alegi ceva! pa pa dai ceva?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa_maddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tau_sweetangel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa_maddy id meu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzomaj_tzuptzol...asa zicea unul la somaj si subsolrolling on the floor)

| dOarEa_9226 a răspuns:

Colourful.rainbow

black_tear

american.idiot

stupid.idiot.dreams

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beautygirl, daca te cheama de ex roxana... (Roxyroxanik_pup)
My_LoVe_FoR_u... etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am.alergie.la.fraieri sau du-te. tare schumpyka si numele tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un_vis_ce_nu_il_potzi_uita
sooflet_de_copil
un_ingerash_in_viata_tha
felina_in_cusca99
sooflet_de_copil_de_neuitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitze_de_copil_nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pulosu1972

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandrabatin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bat_creanga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skadred_mystery

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati'ma si pe mine numele meu este : Andreea. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The_blak_angel:d

| Maddie02 a răspuns:

Numeletau. justme

kid.numeletau

nume_prenume

iloveyou.numeletau

numeletau. porecla

no. porecla

pink. porecla

etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twdy_yo98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are

| elenita_7894 a răspuns:

Pai...

numeletau.love.princess

numeletau_sw33t_ash0ney

love_and_dream

skadred_love

princess.numeletau.anulnasterii

zupy_sexy_ce nr vrei tu

si nu mai stiu

mai gandeste-te si tu

sper ca au fost de foloshappy:*