| Ctynnaa a întrebat:

Dau funakiss. Vreau niste status, citate superbe, mai deosebite...de orgoliu, mai pe scurt, un baiat pe care il plac, isi bate joc de mine... m-a dezamagit.big grin

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

"Cu pielea ei bronzata Pune pasiunehappy vorbeste urat dar face numai lucruri bunebatting eyelashes `""

"Pentru ca o femeie poate fi fericita cu orice barbat. atata timp cat nu il iubeste.winking""

Tu vei sta cu altele ca sa ma uiti. eu imi voi bate joc de altii ca sa-mi aduc aminte.laughing"

Cred ca am clarificat situatia Ai înflorit povestea doar sa maresti agitatia Îmi mesteci **** asa cum mesteci guma Continua sclavule nu esti decât o GLUMA!""

nu tZy se pare dubiOs sa le spuy tuturOr ca o fata te-a intOrs pe dOs smug devil)."

""Nu imi pasa la ce te gandesti~Nu imi pasa pe cine vrei sa cuceresti~Nu imi pasa poti face orice cu viata ta~Atata timp cat nu sunt implicata in eaaa!"

daca te-am facut sa te simti prost, ma scuzi! Nu asta mi-a fost interesul. vroiam sa te simti ultimu´´ om laughing"

Te'ai dat ca esti femeie calda. Dar esti perversa criminala!""

Vinee ell si randul meu, ma vei pomenii mereu devil"

Esti o culme a prostiei ca tine sunt putini, La vrajeala ta nici gradinita n-o combini Tu te dai mascul ea casca de oboseala, Ca esti prostu pe care`l asculta de plictiseala""

""`•?•`Stii ca? d o sa-ti dai seama cat ai iubit`o?smug`I? ziua i? care o vei vedea cu Altulwinking.oh go on`!?•?winkinglove struck

Ma inebunesti, ce o sa faci cand mai cresti?! Eu sunt gata sa te fac, sa ma iubesti""

". "Daca le dai prea multa atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa-i in fata..."""

Pana la urma stii care-i treaba, Noi doi suntem ca uleiul si apa Ai bani, vino-ncoa, nu ai, du-te-n p*** mea!winking""

Cand zic gata, pai chiar e gata! N’o sa sterg tot ca sa’ti iert fapta! Sunt solutii. Exista mereu alta Imi pare rau doua zile Dupa care gata! laughing""

Si poate voi gresi din nou.eu nu fur inimi, le primesc cadou tongue!"""

Neah incepe sa imi fie prea bine.ca sa mai tanjesc pentru un nimic ca tine

"Si Credeai ca de ma lasi. Tu n'o sa mai ai Urmas? Uite ca ti'am aratat, ca locul tau s-a OCUPATlaughing""

Ai privit`o zambind si-ai abordat`o gandind ca e la fel ca restul` care stii ce pretind. Dar felu` ei de`a fi.Atat de diferita. Te`a facut s`o iubesti. E chiar deosebita

Si Daca El Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna". Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:."Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna"winking

Îmi vine sa-ti *** una.de'abia pot sa ma abtin.Hai pleaca-n **** mea. du'te ca nu te mai retin""

Lupta pentru cine te iubeste! Baga`ti **** in cine iti GrEsEsTe!"_~""

""• Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesc pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •""

""Principala problema a baietilor de bani gata este sexualitatea, astfel singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata. tati nu te cearta!laughing""

Unii spun de mine ca sunt fitoasa sh isterika___Ma pis` pe toti care ma critica in ordine-alfabeticahee hee""

Nu a fost prima, dar e singura ce te-a facut sa tremuri.sa o vrei.Cand nu dadeai nici 2 bani pe femei. Ea te-a facut sa plangi.sa nu mai dormi.Sa vrei sa o iubesti.sa vrei sa moribatting eyelashes."

HahappyFoarte frumos.treci prin fata mea cu tarfa ta. miraculos. dar si periculos.nu te gandesti oare? odata si odata iti vei cere iertare. unde va fi orgoliu tau de baiat mare?""

Xx ~[ cREzI ca sUnth` p3rveRsa. bine! AshA o`sa fiu si iN c0nTInuAre.InCa nu s-a NasCut bAiAtu` care sa ma cAlcE p`mine in pici0are """

Iubeste-o, nu-mi pasa.pastreaza-o de tot, pe mine priveste-ma si LINGE-TE PE BOT

Nu sunt aici doar ca sa fie una in plushappyhappy. Am ajuns unde vreau si am prea multe de spusdevil""

"Am FoSt PrOasTa. Si-am GreSIT. acUm ma pis pE toTzI prIetenii Care m`aU FoloSit""

Sunt Idei` De 2 Lei`. Nu Stii` Cum Sa` Ma Iei`. PrieteNii`ti Spun` Sa Ma` Lasi` Ca`s Tarfaa`. Ma Pish Pe Fata` Unui` Bou` Care` AsculTa` Orice Barfaa`!""

Multa lume mi-a spus ca nu-i alegerea cea buna, Din cauza lui prietenele mele nu mai suna, Maica'mea zice ca nu e decat un borfas, Dar asta stiu si eu, e baiat de oras! happy""

Insel doar pe cel pe care-l iubesc.pe ceilalti ii parasesc pur si simplu!"

""Sa nu'ti treaca prin gând ca ma poti avea la degetu` mic.Sa moara mata de nu stiu prea bine sa profitbatting eyelashesbatting eyelashes""

am doar 17 ani. mi se spune ca gandesc binee.ai avea un shok daca ai sti ce gandesc despre tinelove strucklove strucklove struck""

"mai uita`te o data la mine.chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine? am de unde alegewinking, tu nu estiunikt.baietzi ca tine gasesc la fiecare metru patratwinking"

"spune-mi ce mai vrei acum de la mine. du`te la ea poate iti e mai bine. asa a fost sa fie si asa va fi mereu. nu uita ca pentru toate exista un Dumnezeu!""

""Ai vrea sa mai fi langa mine, dar fierbe sangele in tine.Cand Stii Ca-mi Vad de viata mea, ACUM oricare ar fi ea nu va purta amprenta MEA

""? Stiu Ca Nu Te Mai Am. Ji Nu’mi Pare Bine Dar Mai Bine Ma Impac Cu Ideea Decat Cu Tine happy?""

Te'ai plictisit de mine foarte bine zic PA.eu am tinut la tine tu vroiai altceva.ai incercat sa iesi in fata sa pic eu mai prost. dar sunt cu o clasa peste tine.iti zic ca nu are rostoh go on"

""love struck Gura lumii tu sa n`o bagi in seama.intreaba`ma pe mine, daca vrei sa stii ceva. ca eu stiu cel mai bine ce`a fost in viata mealove struck""

cHiaR` nuh Ma inTereseaZa` de` tine` si de pers0Na` Ta`. 0 Sa Fiu` mErEu aCeiaSji` faTa` qaRe` FaCe` ce Vrea`.:X""

""ma adresez fetelor "cumintzele"si impun respect cand trec pe langha ele.nu ma dau nici mare, nu ma cred geniala insa am o problema cu alea care se cred "fata ideala"".

Iubitule.Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect""

Nu am de gand sa ma agit pentru ce zic altii. Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc. Ce e al meu, e al meu. Ce e al tau, nu ma intereseaza.""

:X:X:X:X:Xbig grinaca ochii mei SuNt TrIsTi. Te RoG Sa Nu InSiStI.Nu Ma PuNe Sa'Ti ZaMbEsC N'aM Sa ReUsEsC.NaM Sa PoT Sa Fiu AlCiNeVa.DoaR PtR PlAcErEa Ta.""x

".»?« Am auzit ca lumea ma vorbeste cam mult. eh`. oricum n'am timp s'o ascult, n'am timp de vorbe`n vant sau barfe si. cu atat mai putin de nici un gen de tarfe »?« devil"

Are putini ani si nu stie ce simtehappy. azi te iubeste:X.maine te mintedevil. dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea:X. daca e a lui.nu poate fi si a tablushing:*

Mereu Langa Mine. Orice Sa`r Intampla. Ea v-a Ramane Mereu In Inima Mea:X O Iubesc Si Ea Stie Ca mi-as Da Si Viata sa-i Fie Bine. S`o Vad Zamind De Fericire!:X

Asta Sunt! Si`n Pielea Mea Ma Simt Cel Mai Bine love struck. Asta Sunt! Nu Comenta. Uita`te La Tine. Eu Asa Sunt. Asa Voi Ramane. Daca Ma Placi E Bine. Daca Nu. Obisnuieste`te

1 răspuns:
| Ion_Antal_1993 a răspuns:

Indragostita