| opierdevara a întrebat:

Hey alll... vreau si eu niste status care sa ii demonstreze la o "prietena". dfpt o fost prietena care a fost cu baiatul pe care il plac desi stia ca eu il plac, si pe deasupra.se si lauda la mine. vreau niste status (nu de pe net) care sa ii arat ca m`a dezamagit!

1 răspuns:
| DianaIonita a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic poate asa ceva: " Prietenii astia, in fata frumos iti vorbesc, iar la spate mai rau te lovesc ( numele fostei amice)"