| AnonimNoName a întrebat:

Dau funda! Care imi zice si mie cat costa un Samsung galaxy s II la Orange la abonament de 12 euro? daca stiti, va rog puppy dog eyes ca pe internet eu nu am gasit sad. multumesc :*

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

La Orange stiu ca avea numai la abonament de 39 de euro si telefonul la 260 lei.Am intrebat si eu, dar sincer nu se merita deloc.Eu mi-am luat acelasi telefon de la eMAG si am dat 1600 lei, mai putin decat as fi dat in 2 ani la orice abonament.