| Cavy a întrebat:

Heei! Îmi poate spune cineva va rog ceva,, secrete" prin care pot castiga titlul s Miss Boboc? Gen, deja se stiu catigatorii din anul acesta (am fete populare in clasa)...+popularitatea conteaza la Miss Boboc?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Conteaza la miss popularitate, in ceea ce priveste top 3, nu conteaza asa mult. Trebuie sa fii atractiva, carismatica, sa ai incredere in tine, sa-ti evidentiezi atuurile si sa fii feminina fara a fi vulgara/pitipoanca.