| IngerasulMicutz a întrebat:

Dau funda =]Mai demult am avut cosuri pe fata(na.e normal sunt si eu copilrolling on the floor
Si acuma mai am dar ff putine problema este ca mi-au ramas semne de cand mi le-am rupt si na sunt mai de mult.Am 14 ani si mama spune ca o sa imi treaca dar nu stiu sunt de ceva vreme.
Credeti ca semnele trec sau raman? Si mda imi dau cu creme pe fata dar alea rezolva cosurile nu semnele si nu vr raspunsuri gen i-ati o crema pentru semne=]] ca am mai avut raspunsul asta.

Răspuns Câştigător
| DanyDj a răspuns:

Pai incearca un doctor dermatolog si vezi ce iti prepscrie acel doctor. Eu asa am rez cu niste greme si o solutie pentru pete facuta la un centru farmaceutic cand am sa gasesc solutia am sa tio spun si tie dar acum depinde de tenul fiecaruia

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Da-te cu miere naturala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trec in cateva luni cam 3 luni asa.