| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Dau funda. Vreau sa inteleg, ce parfum e atragator la barbati, zic de arome ca nu stiu orice parfum, eu sincer mi-am dat cu parfumul de barbati si dupa 10 minute am dat cu mai putin unul de femei care mirosea prea misto si la sfarsit a iesit un miros prea tare, mi-au zis si cateva fete asta, dar vreau sa gasesc un singur parfum si sa nu mai fac chestia asta ciudata, poate subconstientul lor le-a zis ca am fost la alta fata si asta pare atragator dar nu stiu, va rog ajutor

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru barbati puternici si atractivi, recomand:
Aqua DiGio - de Gergio Armani (sticla transparenta - nu cea neagra).
Uite aici varianta de apa de toaleta (care-i mai slaba decat aprfumul, adr miroase al fel):
https://www.emag.ro/......DYXCDMBBM/

si mai recomand: Davidoff - Cool Water (Apa de Toaleta)
https://www.emag.ro/......DNSXLBBBM/

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru Violleta2022):

Eu tocmai vorbeam de esente si am si scris ca nu vreau modele ca habar n am cum miros

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Incearca-le pe astea pe pielea ta, cand intrii in magazin.
Tocmai de aceea ti-am aratat ce anume sa incerci!
Si nu mai da cu parfumuri femeiesti, ca mirosi precum cocotele (gay) laughing

| RAY a răspuns:

Atractia e in functie de valoarea ta ca individ nu cu ce parfum te dai tu

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru RAY):

Si parfumul are plusuri...

| Dishka a răspuns:

Armani Stronger With You pe mine m-a făcut sa ma îndrăgostesc, de fiecare data când îl simt ma gândesc la el...