| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Fetelor ce mirosuri va plac in parfum? Stiu ca are un miros misto vanilia dar vreau sa gasesc un parfum mai diferit ca altele si nu prea stiu ce esente trebuie sa folosesc

Răspuns Câştigător
| Anonimaa5W a răspuns:

*O să îți recomand ceea ce îmi place mie*

Poți folosi un parfum cu:
•mirosuri florale
–trandafiri, iasomie, violete, liliac, etc.
–Poți folosi parfumurile de la PRETTY lady

•mirosuri sublime
–dulce&elegant, floral&fructat
–Poți folosi parfumurile de la FREE LADY

•mirosuri ispititoare și seducătoare
–fresh, floral, lemnos, miere, floare de portocal
–poți folosi parfumurile de la Aristea DIAMOND

••Mai poți folosi și alte parfumuri cu mirosuri extrem de plăcute, cum ar fi:
•parfumurile de la Shirley May
•de la BESTSELLER (colecția Gold Touch)
•de la Koppa Kabana
•de la Blue&Yellow
•de la Lady 10 Milione $
•de la Encanto
•de la Pur Blanca
•de la EVE

Cam ăstea ar fi recomandările mele... Sper că te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si ce relevanta are atunci ce ne place noua laughing) Du-te la o parfumerie si incearca mai multe pana gasesti ceva, eventual o rogi pe vanzatoare sa te ajute

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru Adry05):

Ideea e ce le plac fetelor, doar o vanzatoare nu ma ajuta sunt sigur daca nu dau de una ok. Si parfumul conteaza mult ca poate mie imi place un miros da alte persoane nu il suporta.