| AnonimAwesome a întrebat:

Dau fundita, am cautat pe wikipedia dar nu am gasit cum il cheama pe axel cine imi dau un site cu pozele cu axel(din telenovela de pe disney NINI) si cum il cheama in realitate!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Elenna, si daca e hidoasa care e problema ta? vorbeste "frumusetea absoluta" ce sa zicoh go on, nu sunt toti "perfecti si frumosi" ca tine, nu stii vorba aia? daca nu poti sa zici ceva dragut despre o persoana mai bine taciwinking.

| melyyy a răspuns:

Doamne! dar ce aveti frate cu telenovela astalaughing numai intrebari despre ea am vazut azi toata ziualaughing macar daca era o telenovela reusita dar e un ***, sincer happy si personajul principal ( nini chatterbox) e hidoasalaughing)

| melyyy a răspuns:

Nu am spus ca eu sunt frumoasa happy doar ca puteau alege si ei o fata cu aspect mai placuthee hee

| melyyy a răspuns:

Nu am spus ca eu sunt frumoasahappy doar ca puteau alege si ei o fata cu aspect mai placuthee hee

| melyyy a răspuns:

Voi cati ani aveti apropo? 11? laughing
sorry ca am postat de 2 ori nu stiu ce s-a intamplat big grin