| AnonimAwesome a întrebat:

Dau cine imi spune ce crede despre florencia bertotti(nini) si eu pot spune ca e o persoana sufletista, sincera si minunata pur si simplu o iubesc...cine imi va spune daca exista un site unde pot sa gasesc episoadele cu nini(florencia bertotti)

13 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

María Florencia Bertotti Baleirón, cunoscută ca Florencia Bertotti, (n. 15 martie 1983) este o actriță și cântăreață argentiniană. Este cunoscută mai ales pentru rolul principal din filmul Nini.
În 1998 a fost nominalizată în cadrul Argentine Film Critics Association Awards pentru rolul Aneta din filmul El faro. În 2004 a fost nominalizată pentru rolul Florenciei din filmul Floricienta pentru premiile Martín Fierro și respectiv Clarín, pentru primul dintre ele fiind nominalizată și în anul următor.
Pentru rolul Valeriei din Son amores obține doi ani consecutiv, în 2002 și 2003, premiul Martín Fierro, iar în 2003 premiul Clarín.
Incearca pe programul unde s-a difuzat.confusedparca pe acasa.Acasa.ro.si gasesti acolo episoade cel mai posibil
batting eyelashesBaFThA!`

| Bondarel99 a răspuns:

Si mie imi place Nini.Nu pot sa spun prea multe despre ea pentru ca nu o cunosc.
Daca vrei sa vezi episoadele:

http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/n/nini/

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Nini uite aici vezi despre serial si aici vezi tooooot despre nini http://ro.wikipedia.org/wiki/Florencia_Bertotti sper ca ti-am fost de ajutor.

| LetyArob a răspuns:

Uite site-ul ei personal:www.florenciabertotti.com.ar
BAFTA!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este o persoana minunata! si daca vrei episoade cu ea poti da pe youtube nini ep... poti zice ep 128 partea 1 partea 2 pana cand se termina episodul sper ca te-am ajutat funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti scriindand asa : episoade cu nini si cauti pe yuotube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai nini dai pe al doilea videoclip si iti apare mai multe ep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Florncia bertotti e cea mai buna actrita din glob si cea mai frumoasa actruta si e minnunata aaaaa si puteti vedea episoadele cu nini pe www.nini in romana.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare ce e aia fundita(ce zici tu doar nu in realitate)?
Si apropo stiu un site unde a sctis ea si Celina (asa ca daca zici ce e aia iti dau site si o intrebi personal si vorbeste in romana da vezi ca nu stie prea nine si mai greseste oricum mi se pare draguta si de treaba si apropo si Celina e de treaba).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le vezi in romnana pe : www. peteava. ro

| ilinca29ilinca29 a răspuns:

Da asa este ca tine

| Izabella59 a răspuns:

Daca imi trimiti fundita iti spun un site despre florencita bertotti este un cal de 377 de ani si locuieste in lumea Horseland!)):da nu uita ca mi-ai promis fundita ca eu n-am niciuna! aa da si pe taicaso in cheama florencitu bertotti si pe maicasa bertotii bertotti

| daniela_1618 a răspuns:

Eu cred ca este o fata(femeie)foarte draguta si buna intra pe peteava.ro si o sa gasesti ce vrei cu nini