| anonim11112 a întrebat:

Dau fundiță la cele mai frumoase! Aș dori și eu niște citate foarte triste, dacă se poate și despre îmbrățișări...Dar să fie triste! Please????????

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Când îmi zâmbeşti, zâmbetul tău are puterea unei îmbrăţişări.

Văd salutări reciproce, pline de amabilitate, îmbrăţişări prieteneşti, banchete pline de veselie, şi celelalte forme de politeţe.

Și stând în fața ta mă străduiesc să nu clipesc, ca nu cumva o lacrimă să îmi curgă încet pe obraz, ca nu cumva să vezi că sunt la necaz.

E fără tine cu tine, tu dai în ea fără rost Pentru că zice ce simte, o arzi mai mult decât prost.

| devilshelp a răspuns:

Uneori cand spun "Sunt bine" vreau doar ca cineva sa se uite in ochii mei, sa ma imbratiseze strans si sa imi spuna "Stiu ca minti".

Ma simt de parca astept ceva ce stiu ca nu se va intampla.

E trist cand te simti singur intr-o camera plina de oameni.

O lacrima este facuta din 1% apa si 99% sentimente.

Stiu ca totul se intampla pentru un motiv, dar uneori mi-ar placea sa il si stiu.

Cea mai naspa senzatie e atunci cand plangi in liniste pentru ca nu vrei sa te auda nimeni.