| ManutzuWolfy a întrebat:

Dau fundita pentru cel care ma ajuta. Mi-am scos Warcraft 3 Regin of Chaos + Frozen Throne si mi-am scos si garena pentru ca sa pot juca dota dar cand intru pe un room la garena dau la setting acolo pun Warcarft Frozen Throne si dau update si dau star intra in joc si cand dau la battle.net imi zice sa astept.Astept si la urma imi da o eroare :Unable to validate game version
Please reconect battle.net or apply da curent game patch manulaity
Ce pot sa fac sa scot un patch nu? da de unde si care patch ca sunt mai multe.

Răspuns Câştigător
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Nu trebuie sa dai pe battle.net. Trebuie sa intri pe LAN (din Warcraft). Acolo iti vor aparea jocurile de pe Garena. Asigura-te ca ai si ultimul patch de pe blizzard.com (ca sa vezi jocurile de pe Garena)

Numai bine, poate ne vedem la vreun joc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti prebuie patch E, si nu dai pe battle net, dai pe local garena happy