| AlexMihai2998 a întrebat:

Dau și fundă happy Am o întrebare mai ciudata, cam cât stați voi în duș, ca și timp?

7 răspunsuri:
| Stefan2K20 a răspuns:

Pai depinde, eu nu prea stau asa mult, iar dusul il fac cu apa rece, si cand spun rece, sloi direct, iti dai seama ca nu o sa stau jumate de ora in apa aia, cam 10 minute dureaza maxim 15. Prefer sa fac dusurile cu apa gheata, este mult mai sanatos, iar pentru cei care spun ca apa rece si frigul te imbolnavesc, sa se mai documenteze. N-are nici cea mai mica legatura frigul sau apa rece cu imbolnavitul. Virusii te imbolnavesc nu temperaturiile. Bafta si multa sanatate!

| Reghqen a răspuns:

De obicei cam 15 minute, iar dușul îl fac cu apă caldă, îl fac și cu apă rece dar foarte des, doar atunci când este căldura mare(iulie-august), și uneori pur și simplu să ma descarc să zicem așa de tensiuni, de stres! happy

| Eireann a răspuns:

Daca imi spal parul cam 30 de minute, daca nu cam 15 minute.

Răspuns utilizator avertizat
| Eireann a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Am parul lung pana la talie si de obicei il dau si cu ceva ulei se ricin sau de cocos sau cine stie ce alte nebunii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim 5-6min

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu fac du, fac baie.laughing 15 minute.