| greenheart22 a întrebat:

Dauneaza sa imi indrept parul la 13 ani? Il am foarte ondulat la varfuri si as vrea sa il indrept.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da. Placa e daunatoare. MAi bine ti-ai alege o tunsoare care sa-ti avantajeze parul ondulat, de exemplu in scari.

| Biee19 a răspuns:

Depinde de cate ori pe saptamana il indrepti. Daca il indrepti o data la cateva saptamani e ok, nu dauneaza asa mult.Insa,daca vrei sa-l indrepti aproape in fiecare zi, da dauneaza destul de mult.Dar daca vrei sa faci asta iti poti cumpara ceva pentru protectie termica pentru par(ajuta destul de mult daca cumperi un produs bun).