| andrey_8401 a întrebat:

Dc nu imi porneste 18 wheels of steel extreme trucker 2? mi se inegreste ecranul si se aude o muzica? dc nu merge? l-am reinstalat de 2 ori? funda:X

2 răspunsuri:
| Catalin201 a răspuns:

Mii s-a intamplat si mie inainte de a incepe jocul iti apare o casuta in care scrie start exit in catura aia ai o rubrica in care poti schimba rezolutia schimba rezolutia si iti va merge

| Catalin201 a răspuns:

Mii s-a intamplat si mie inainte de a incepe jocul iti apare o casuta in care scrie start exit in catura aia ai o rubrica in care poti schimba rezolutia schimba rezolutia si iti va functiona