| 009 a întrebat:

Dc nu pot trimite mesaj(p privat)unui prieten de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna mery,
S-ar putea sa nu poti trimite mesajul din cauza ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU. In ziua cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit un mesaj in contul tau de email, mesaj prin care ti se cerea sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat. Daca nu ai facut asta cauta in contul tau mesajul respectiv si confirma inregistrarea si apoi o sa poti trimite mesajul. Numai bine!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te-a blocat!
Pa, pa.

| anduta160 a răspuns:

Incearca sa dai logout adica sa iesi iar apoi logheaza`te din nou.Sa speram ca merge:*