| anca_8541 a întrebat:

Dc un baiat care ma place nu mi-a spus in fata ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Tzuc a răspuns:

Pentru ca nu stie cum sa iti spuna in fata.sau pate este prea timidbig grin

10 răspunsuri:
| ViP_7288 a răspuns:

Ca nu te iubestelaughing

| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Baietii, in general, evita sa faca declaratii de genul asta. Poate daca faci tu primul pas, prinde curaj.

| Floreenofficial a răspuns:

Sall anca! :*
Pai a iubi nu este echivalent cu a placea.Probabil ca i-a fost rusine, e timid baiatul, altfel nu-mi pot explica.Intreaba-l daca te place poate prinde curaj... big grin
Bafta! :* >big grin

| relaxx a răspuns:

Pai de la placut.pana la iubit.mai e multlaughing

| fluturas a răspuns:

Pentru ca ii era frica de reactia ta sau este timid

| anca_8541 explică:

Este un baiat in scola cu mine si el ma place dar nu a vrut sa imi spuna in fata ca ma iubeste

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Poate pentru ca ii e frica sa nu il refuziwinkingSau poate ca ii e rusine, ii este frica sa nu rada de el colegii, prietenii...

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Poi poate ii este rusine sa iti spuna in fata mai ai putina rabdare daca tot zici ca te place mai ai rabdare poate acioneaza. fundita?

| Delycyous a răspuns:

Cu siguranta e prea timid...tongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este obligatoriu? Nu poți face o astfel de declarație la comandă!
Pa, pa.