| alinuta02 a întrebat:

este un baiat de care imi place. El mi-a spus ca ma iubeste si dupa aceia i-a spus unei fete ca ii place de ea. Ce sa fac? Ca il iubesc sad va rog sa imi spune-ti ce sa fac pentru ca sunt confuza crying

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai daca spui ca ti-a zis tie ca te iubeste,si pe urma altei fete ca ii place de ea,ma face sa cred ca nu prea are intentii serioasa si ca nu te merita din moment ce face asta.O persoana care te iubeste si iti spune, nu s-ar duce niciodata la alta persoana sa ii spuna ca ii place de ea. Urat ca a facut asta. Urat din partea lui.
Incearca sa iti faci curaj, si sa ai o discutie cu el si sa ii spui ce are de gand si pe cine place dintre voi doua pana la urma. Dupa discutia cu el vei stii ce ai de facut mai departe si daca se merita sa lupti pentru el.
Indiferent de raspuns, trebuie sa fi tare, sa tii capul sus oricat de mult doare.
Fi puternica si nu uita ca trebuie sa mergem mereu inainte, nu inapoi.
Bafta si ai grija de tinehappy

| neutrino a răspuns:

Il iubesti si tu tot la fel cum te iubeste si el. Spala-te pe ochi cu apa rece si asteapta-l pe urmatorul! Asa se intampla la varsta ta.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Sa ii spui ca e un magar nesimtit.

| DeeaD1 a răspuns:

Buna! Cel mai indicat sfat ar fi sa te duci la el si sa il intrebi daca e adevarata faza cu cealalta fata.Nu ai de unde sa stii daca e adevarat.Succes!

| DopeNope a răspuns:

Poate incearca sa te faca geloasa