| FoXy a întrebat:

De cat timp este acest site "TPU"? Chiar sunt curioasalaughing

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Noiembrie cred

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De prin Ianuarie cred eu happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Octombrie-noiembrie 2008 ...cam asa

| BUBULINA a răspuns:

Octombrie mai exact

| FoXy explică:

@julliano da, eu sunt in pozatongue

| urbanghost a răspuns:

Cred ca Ianuarie...

| julliano a răspuns:

@pupimik Pai de ce nu sti exact mai pupacioasa mica? laughing ca ma asteptam de la tine, ca de asta esti expertwinking :*
@valutzza in 25 noiembrie 2008 au fost inregistrati primii utilizatori pe site, te poti uita dand pe "Comunitate" sus, apoi alegi sortare dupa "Data inregistrarii", te duci la ultima sageata de pe randul unde scrie "Prima pagina > Utilizatori >" si dai pe ea si iti apar primii utilizatori cu data cand au fost inregistrati.
@valutzza p. s. tu esti in poza? love struck happy

| julliano a răspuns:

Esti cam ciufulita valutzza... happy da ce mai conteaza... la cum arati,,,,,, cred ca bagi multi barbati in boale love struck big grin... love struck ufff

| julliano a răspuns:

Au mama, nu mai schimba poza, tu n-ai altceva de lucru decat sa ne faci pofta?! big grin jezz love struck :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca de prin ianuarie big grin dar numai stiu sigurtongue

tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cel putin 2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din luna mai credhappy

| Vladut7 a răspuns:

:-J nu cred ca conteaza, dra oriqm...invetzi multe ''cu el''winking