| vaslui a întrebat:

De cate felurisunt crampoanele?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ei fac sex unul cu altul? Dacă da, răspunsul e clar: desigur, dacă nu sunt destul de prevăzători ca să se protejeze!

| neutrino a răspuns:

Da,si nu trebuie sa se chinuie mult, dar sa faca sex impreuna.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca nu folosesc prezervativ, au toate sansele!
Cel mai bine ar fi sa se abtina!

| Alcyon a răspuns:

Daca fac sex neprotejat, sigur ca poate sa ramana. Ce fel de intrebare mai e si asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu daca o fata are 15 ani si baiatul la fel, iar ei fac sex. fata s-ar putea sa fie rapita de extraterestrii happy

| Garielu a răspuns:

Logic ca raman fara protectie, si chiar si cu protectie...maicasa poate sa o trimita la ginecolog si afla.

| Daniyu a răspuns:

Buna, daca se face sex neprotejat se poate sa ramana insarcinata si daca partenerul are alte boli se pot lua cu usurinta, eu zic sa mai asteptati ca sunteti mici peste 2-3 ani e mai bine, o zi buna