| calinom a întrebat:

De ce cand dau pe consola (tasta de deasupra tastei tab) la call of duty 4 multiplayer nu imi apare nimic.mentionez ca am jucat cu punkbuster-ul dezactivat. E posibil sa imi fi dat kick pentru ca nu aveam punkbuster? Daca nu e pentru ca mi-a dat kick atunci de ce nu imi mai merge sa deschid consola?

Răspuns Câştigător
| ShhowTime a răspuns:

Intra la option/multiplayer si bifeaza la consola Yes si dupa iti merge si joaca si cu punkbuster-ul activat ca e mai binewinking

1 răspuns:
| Mavike1337 a răspuns:

Poate tasta nu este bindata. Daca nu e... te duci in option la keyboard sau la ce e si vezi acolo unde scrie "Console" dai edit si apesi tasta si dai save. Funda pls?