| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand imi descarc meloddii de pe internetul telefonului cateodata imi spune nu se poate deschide un fisier?

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Se poate intampla asta atunci cand formatul melodiei pe care o descarci nu este compatibil cu formatul acceptat de telefon. In cazul asta poti sa convertesti melodia (exista programe cu care poti converti o melodie in mp3 sau in alt format acceptat de telefon) sau poti incerca sa o descarci de pe un alt site.