| Mister212 a întrebat:

De ce cand sun o persoana anume imi da apel respins fara sa sune? E posibil sa imi fi blocat numarul acea persoana?

1 răspuns:
| denisseioana a răspuns:

Da e posibil. unele telefoane mai au functia de blocare apel si treci acolo nr de tel care vrei sa fie blocat si atunci cand te suna aceea persoana lui ii apare ca si cum i-ar respinge apelul..am si eu functia asta si mai fac si eu asa cateodata. poti trimite msg in schimb, chiar daca ti-a blocat nr. msg le primeste. te pup si sper ca ti-am fost de folos! funda?:d