| anss23 a întrebat:

De ce cum intri pe site-ul asta incepe sa se auda melodia aia? Cum as putea sa o opresc? ca ma enerveaza! http://www.filmeonline.ucoz.net/

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Da mai jos, in dreptul filmului Icarus (2010) Thriller / Drama / Actiune, in stanga e o bara. Dai stop.

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

La mine era o manea...oribila.Ma bucur ca ai oprit cosmarul I don't want to seehee hee

| Kry_9749 a răspuns:

Mie numi incepe nici o melodiewinking

| GabiCh93 a răspuns:

E vorba de Radio Tenerife? apasa pe butonul ala PLay (sagetuta)sau butonul care e patrathee hee

| Minnie_8765 a răspuns:

Ce melodie auziti voi? Eu nu aud nimiclaughing