| Yanna_8648 a întrebat:

De ce Iubim scoala? Ce va place cel mai Mult la Scoala? Astept raspunsuri ...va puuuuphappy

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cel mai bun motiv sa mergi la scoala sunt prietenii happy
deci... iubim scoala pentru ca mergem zilnic :d

| AbstractGreen a răspuns:

Asta e un fel de intrebare pusa degeaba? Tu iubesti scoala? Nimic nu-i buna la scoala, intotdeauna inveti ce nu-ti place. La facultate abia poti iubi scoala, macar acolo inveti ce-ti place si ce-ti trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iubesc scoalalaughing
dar imi plac prietenii de la scoalalaughingbig grin te-am pupat si eu:*

| emosoul a răspuns:

Din cauza prietenilor in primul rand.Nu ne putem desparti de eilove struck

| LissLiss a răspuns:

Cine iubeste scoala?laughing eu nu! singurul lucru care imi place la scoala sunt colegii! suntem o clasa foarte unita si am ajuns ca o familie, ne intelegem foarte bine! sincer nu vreau sa ne despartim niciodata! incearca si tu sa vezi rostul pentru care mergi la scoala(in afara de faptul ca iti doresti un viitorlaughing )...happy