| mihaela_5389 a întrebat:

Cum va intelegeti cu soacrele? bine. S`au rau? astept raspunsuri. dar cu cumnatele?laughingrolling on the flooreu foarte binerolling on the floorne iubim foarte multrolling on the floorlaughing! va pupiq:*!

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

Pai sper sa nu te dezamagesc, dar cei mai multi de aici sunt copii de 11, 12 ani si nu stiu daca au experienta necesara sa iti raspunda.

Nici eu nu sunt casatorit, dar sper ca in viitor sa ma inteleg bine cu soacra, daca nu o sa fi urat laughing

Totusi pana la urma e important sa te intelegi bine cu sotia, sau sotul, nu? Restu conteaza mai putin.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mama are atatea cuscre de nu le mai stiu numarul d-apoi numelelaughing
Soacra tot soacra ramane.Vigilenta aiaI don't want to see

| OanaG a răspuns:

N`am cumnata nici soacra laughing Ma inteleg bine cu, cumnatele parintilor mei laughing

| Special_girl a răspuns:

Cu cumnata ma inteleg super bine.

| gabryel a răspuns:

Majoritatea userilor de pe TPU sunt copii, emo, rock-eri, tocilari, care nu au familii adica iubit iubita, ei sunt preocupati de droguri si de lame si inca ceva sa se dea cu capul de pereti cand asculta rock si sa ii critice pe altii de pe site si asa se dau si ei destepti. Scuza-ma ca te intreb, esti casatorita legal cu acte sau urmeaza? Eu deocamdata nu am prietena, caut dar sper ca nu voi avea probleme cu soacra cand voi avea sotie. Si mult succes in viata ta de cuplu. Rock-erilor mai usor cu supradoza ca va plezneste vena.

| Fifylici a răspuns:

Ehee soacra nu am
dar am cumnata ce pot spune, nu prea comunicam f rar si imi pare rau pentru ca inainte sa se marite cu fratemiu era prietena surorii mele si ma intelegeam super bine cu ea de vreo 7 ani de cand imi este cumnata este rece cu intreaga familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind vroiam sa fiu singur intr-un anturaj mai nou le explicam ca nu sint asa sociabil.Tot asa si cu rudele despre care tocmai ai pomenit.