| emima a întrebat:

Cui ii place ca incepe scoala eu de abia astept

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu ma bucur ca incepe scoalalove struck... m`am saturat de vacantahee heeimi e dor de colegilove struck, insa nici nu vreau sa ma gandesc la invatatno talking, profii nici nu vreau sa-i vad shame on you, vreau sa stau iar cu bancutza mealove struck big grin si sa ma bucur de pauzehappy big grin...si ma rognot worthy sa fie cald in ziua in care incepe scoalalove struck ca sa ma pot imbaraca in fustalove struckhee hee ca daca e rece ma pune mama sa imi pun pantalonihee hee si eu vreau sa ma imbrac in fustabig grin Mai e o saptamana si viiiine scoalalove struck happy big grin

12 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Vreau si eu la scoalacrying...

| Gabry a răspuns:

Eu nu vreau!crying

| marry a răspuns:

Eu nu prea vreau sa inceapa... mi-e dor de colegi.in rest neahhee hee

| mariutza a răspuns:

Si eu debea astept sa inceapa scoala...mai ales ca sunt a8a. o sa am banchet alea alea...hee hee

mi-e dor si de colegi.doar o parte big grin.love struck

| Ralux a răspuns:

O daaa day dreaming
pai mah, e si sentimentu` ala de scoala... k ti`e dor de ea... e inevitabil k asa esti obisnuitbig grin azi m`am sculat pe la 9 fara ceva k a trebuit sa plec undeva si la mine in oras azi este f frig si a si plouat si era deci km intuneric afara si ma gandeam: "heeei, merg la scoala!?" laughing
Deci e cam, fifty-fifty vrei nu vrei laughing adica si vrei si nu vrei. Excursii, pauze, caterinca, prietenii, vizite, proiecte day dreaming si multe altele...insa pe de alta parte profi raiiiidevil, stress, refereate, teme, invatat. O, da...
Dar o sa descopar multe lucruri noi anul` astalove struck
ma rog, sper sa fie binelove struck
pup la toti devil kiss

Have a very nice day!happy
XXXkisskisskiss!

| I'm just me a răspuns:

Mie, abia astept sa mai trecsi eu pe acolo

| dragosh a răspuns:

Da, si eu abia astept...colegi.boboace...alea alea.laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este dor de toti colegii din scoala love struck
Dar nu prea imi place ideea ca incepe scoala
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu abia astept sa incep scoala sa bat toti colegi... k imi este tare dor de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand s-a terminat scoala incepeam sa plang acu dabia astept sa ma duc la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata de abia asteapta