| Yanna_8648 a întrebat:

De ce Iubim scoala? Ce va place cel mai Mult la Scoala? Astept raspunsuri ...va puuuuphappy

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cel mai bun motiv sa mergi la scoala sunt prietenii happy
deci... iubim scoala pentru ca mergem zilnic :d

| emosoul a răspuns:

Din cauza prietenilor in primul rand.Nu ne putem desparti de eilove struck

| LissLiss a răspuns:

Cine iubeste scoala?laughing eu nu! singurul lucru care imi place la scoala sunt colegii! suntem o clasa foarte unita si am ajuns ca o familie, ne intelegem foarte bine! sincer nu vreau sa ne despartim niciodata! incearca si tu sa vezi rostul pentru care mergi la scoala(in afara de faptul ca iti doresti un viitorlaughing )...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iubesc scoalalaughing
dar imi plac prietenii de la scoalalaughingbig grin te-am pupat si eu:*

| AbstractGreen a răspuns:

Asta e un fel de intrebare pusa degeaba? Tu iubesti scoala? Nimic nu-i buna la scoala, intotdeauna inveti ce nu-ti place. La facultate abia poti iubi scoala, macar acolo inveti ce-ti place si ce-ti trebuie.