| MrCaracter a întrebat:

De ce lipseste bunul simt la romani si cand l au avut vreodata?

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Oameni buni-Treziti-va! Nimeni nu are bunul simt.Stiu ca nu veti recunoaste asta.In legatura cu intrebarea ta (dupa parerea mea) bunul simt lipseste de la inceputul timpului in om si nu a avut niciodata asa ceva.Parerea mea

1 răspuns:
| Cryssy_6590 a răspuns:

Nu stiu dc ti se pare ca ne lipseste bunul simt si daca uni nu au asta nu inseamna ca toti nu avem... oricum uni cred ca au chiulit cand sa impartit rusine si bunul simtlaughing