| Diana300 a întrebat:

De ce materie este diriginta/dirigintele vostru? Cum va intelegeti cu el/ea? v-ati dori sa va acorde mai multe atentie? E diriginta sau diriginte?

Răspuns Câştigător
| Piisiiiii a răspuns:

Diriga prede romana. E de treaba, ma inteleg destul de bine cu ea. Cred ca imi acorda sufidienta atentie big grin.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Diriginta mea e profesoara de engleza. Pot spune ca ma inteleg bine, desi nu prea am avut treaba cu ea (nu sunt genul care sa se implice in diverse activitati in afara de strictul necesar). E ok exact asa cum e.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Amea e diriginta de engleza.Bine ma inteleg.PA, PA