| Anonim53220 a întrebat:

De ce mi-e frica sa vorbesc cu crush-ul prin mesaje, dar fata in fata ne intelegem bine si toate cele?

Stiam ca e invers ????

4 răspunsuri:
| CaliforniaLA a răspuns:

E normal sa te emotionezi cand esti in preajma lui, dar trebuie sa fii mai increzator/încrezătoare în tine. Totul depinde cum iti imaginezi ca va fi, dacă ești optimist/a, vei atrage lucruri bune asupra ta, dacă nu, va fi exact invers. Cand te gândesti ca vei face un lucru gresit, subconștientul tău oarecum cauta sa faca acel lucru gresit, pentru ca asa ti-ai impus sa se întâmple. Din cate stiu, și prin exercitii de respiratie poti alunga emoțiile excesive, totuși, nu e 100% sigur ca nu vei mai avea deloc emoții.

| Anonim53220 explică (pentru CaliforniaLA):

Da, dar eu nu am emotii fata in fata deloc (foarte putin) dar in mesaje mi-e frica...gen wtf....sunt baiat apropo

| DeliNes a răspuns:

Poate, ne avand-o in fata ta, nu esti sigur de ceea ce spui pentru ca nu-i poti vedea reactia, ti-e teama sa spui ceva gresit...incearca sa fii tu insuti, gandeste-te: "ce i-as spune daca as avea-o aici?", poate iti va fi mai usor

| Anonim53220 explică (pentru DeliNes):

Da...idee buna