| dydybla a întrebat:

Hello, sunt in a 6-a si am un crush care e pe a 8-a. Astazi este ziua lui si am zis sa ii scriu la multi ani, mi-a zis mersi si dupa l-am mai intrebat despre scoala si alte chestii din astea. Faza e ca e prima oara cand vorbesc cu el si nu cred ca ma stie asa in realitate, adica m-a intrebat in ce clasa is si dupa i-am mai zis de o prietena pe care o stie si el si cred ca acum m-ar putea recunoaste. Stiti ce as mai putea vorbi cu el in mesaje. Nu vreau sa par prea obsedata si mna, mi-e frica sa nu isi dea seama ca il plac pentru ca ar putea zice tuturor sau cel putin asa a facut fostul meu "prieten". Va rog sa ma ajutati. Fara sfaturi neconstructive si chestii de genul asta pentru ca nu am nevoie.dau fundita, va multumesc ❤❤❤

2 răspunsuri:
| anonyymuusss a răspuns:

Oricum e posibil sa și fi dat seama ca îl placi. Încearcă sa mai vorbești cu el, dacă e interesat iti va cere sa va vedeți, probabil

| dydybla explică (pentru anonyymuusss):

Huh nu stiu. poate spune tuturor si o sa ma cam faca de cacao in scoala si oricum ideea e ca nu stiu ce sa ii scriu