| anonim_4396 a întrebat:

Am un crush pe tipul asta dar el ma vede ca o prietena si nu stiu cum sa fac sa nu isi dea seama ca imi place de el. Ii dau mesaje intruna ca proasta si el nu trimite niciodata primul dar tot zice sa-i trimit mesaje vocale ca am voce frumoasa si tot imi da inima la mesaje dar eu cred ca este doar o persona buna. Oare daca nu mai vorbesc cu el cateva zile o sa imi treaca? lol

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum iti inchipui ca o sa fi cu el daca tu nu ii spui ca il placi?
Urasc chestia asta la unele fete, care te plac, dar nu iti arata asta ca sa nu para nu stiu cum... laughing
E mai bine asa sa stai sa speri ca poate o face el ceva? Eu zic ca nu. Preia tu initiativa daca iti doresti ceva pentru ca, in primul rand, pe tine te faci fericita daca iesewinking
Iar daca nu impartaseste aceleasi sentimente ca tine, macar o sa stii o treaba, poti sa cauti pe altcineva. O sa vezi ca o sa treci mult mai usor peste daca stii asta.
Si sa stii "tinutul in sine" te consuma foarte mult si nu aduce nimic bun.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Posibil sa te placa. Nu am mai auzit ca un tip sa-i spuna unei tipe ca are o voce frumoasa iar ei sa fie doar prieteni. Cel mai bine este sa iti expui sentimentele si sa vezi ce iese. Poate ca si el te place. happy

| Crackman a răspuns:

laughing) da-i vânt ce ii asa greu

| CassiusAlexander a răspuns:

Păi vrei sau nu să fii cu el? Dacă vrei atunci de ce vrei ca el să nu știe?
Iar dacă nu vrei ce tot vorbești atâta cu el?
Cred că ai înțeles.

| Olsen a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Și-o dat ala demult seama ca ii place de el, nici tu nu ești rațional?
Când ii trimiți obsesiv mesaje cuiva e clar ca ești disparata după el, ala daca nu e idiot își da seama. Efectiv râde de ea, face mișto de ea, ea e lipsita de raționament. Chiar mama ei suferea de schizofrenie (ea mi-o spus) deci, nici fata asta nu e ok mintal. Și-o bătut mulți joc de ea dar ea nu o învățat nimic.
Uită-te la întrebările ei de cât timp tot vorbeste de faculta, e rupta de realitate complet! Pana în 2050 poate se decide la ce faculta se înscrie.

| Olsen a răspuns:

Își bate joc de tine.
Ai nevoie de psihiatru, nu ești ancorata în realitate.
Încearcă sa realizezi ca omul face mișto de tine, cred ca toți fac mișto de tine happy greșesc cu ceva?
Eu nu cred!