| zabzi a întrebat:

Hei. Un tip ma placea, si vorbeam in fiecare zi mult... Deodata a incetat sa vorbeasca cu mine, adica a fost foarte brusc. Si ideea e că si eu il placeam. Eu stiam de el, dar nu si invers. Nu inteleg ce s-a intamplat.
A da, sunt putin orgolioasa si timidă. Deci... mi-e cam frica sa vorbesc cu el, de fapt sa incep eu conversatia cu el. Vreau doar pareri, ce s-o fi intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent. Si eu vorbeam cu un tip m-am intalnit cu el brusc 2 saptamani nu m-a mai sunat cum ca el a plecat asa spontan si s-a intors dar ii este dor de mine si ma vrea. Fraiera am fost ca i-am aratat **** atunci cand ii eram mai draga acum ma ignora total, eu il vruiam ca pe un simplu prieten nimic mai mult ce trebuia sa mi-o fi tras cu el never e plina lumea de p9le ca si el e okay. Vezi mno asta-i viata ai grija te va suna el lasa-l pe el sa faca primul pas te va intreba ce s-a intamplat etc etc. ii spui gasesti tu o minciunica ceva. El trebuie sa iti scrie daca nu asta a fost nu ii pasa.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

A fugit de tinewinking saracul baiat numai el stie ce e in sufletul lui.

| Magic1333 a răspuns:

Poate si-a gasit pe altcineva sau nu are timp ...multe posibilitatii de obicei cum mi s-a intamplat si mie, gaseste alte fata cu care sa discute sad. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| zabzi explică (pentru Magic1333):

Oh, clar. am fost doar un crush. imi vine sa bocesc.