| Dina_8137 a întrebat:

De ce multi numai se prefac ca sunt prieteni si apoi te vorbesc pe la spate? Numai ca au nevoie de ajutor? Bine, dar in cazul cind nu au? Oare nu au curajul sa spuie tot in fata si s-o termine cu toata prietenia...De ce le place sa birfeasca si sa minta?

Răspuns Câştigător
| butterfly2013 a răspuns:

Mda...am intilnit si eu tradatori de asa fel si lumea e plina, Mi-am dat seama ca cei care vorbesc pe la spate te invidiaza...asat e parerea mea

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pentru ca e mare lucru in ziua de azi sa fii OM, putini mai sunt care au sufletul mare, adica DESCHIS, sa fie omenosi si sa aiba respect, sunt foarte dezamagita de lumea in care traim...

| Kata_1646 a răspuns:

Daca tu nu barfesti si nu iti place sa se barfeaska despre tine asta nu inseamna ca toata lumea trebuie sa fie la fel ca tine.eu am patit-o cu cea mai buna prietena.ma mintea datorita unui baiat avand in vedere ca eu nu am barfit-o niciodata sau sa o fi mintit vrodata acum depinde de persoana si in viata o sa intalnesti multe. persoane astfel.Doar daca esti norocos/sa si ai parte numai de prieteni adevarati.iti doresc sa nu mai ai parte de astfel de persoane.